www.topjob.hu

Általános orvos és szakorvos

  • A hirdetés 1170 napja lejárt

Szakmailag nem jut előre és szeretne ezen változtatni? Elégedetlen a fizetésével? Új kihívásokat keres és Németországban szeretne dolgozni?

Nézze meg, mit ajánlunk és jelentkezzen!

Szakképesítéssel illetve gyakorlattal rendelkező általános orvosokat és szakorvosokat keresünk Németországba.

Amit kínálunk:

  • ingyenes felvétel a cég központi adatbázisába
  • ingyenes adatkezelés és ügyintézés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • segítség a hivatali ügyek intézésében és a szükséges dokumentumok beszerzésében
  • beteg-, és szociális biztosítás

Amit kérünk:

  • C1 német nyelvi szint és nyelvvizsgabizonyítvány
  • szakmai képesítést igazoló dokumentumok
  • diploma
  • érettségi bizonyítvány
  • gyakorlat

Fizetés: megegyezés szerint

Munkakezdés: azonnal

Foglalkoztatottság: teljes munkaidős

Munkaszerződés: határozatlan idejű

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el pályázatát e-mailben!

Kissné Szilvási Ágnes

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Doktori cím
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Húsüzemi segédmunka Írországban

Universal Consulting

Húsüzemi segédmunka Írországban, nyelvtudás n...

CNC esztergályos - Németország (Referenciaszám: CSV-1639)

Man at Work Kft.

Feladatok: Műszaki rajz alapján való munkavégz...

Villanyszerelő, Kapcsolószekrény összeszerelő, Elektromos gépösszeszerelő

Persona Service AG&Co Landshut

A persona service AG. 1967 óta van jelen a néme...
Külföld