www.topjob.hu

Cégvezető

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

Élelmiszeripar területén működő cégcsoport keres

cégvezető

munkakörbe munkatársat

Feladat: Hajdú-Bihar megye területén lévő társaság(ok) irányítása, ellenőrzése, felügyelete

Elvárások:

  • felsőfokú élelmiszer-ipari és/vagy gazdálkodási végzettség
  • termelésirányítási és gazdálkodási gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • átlagon felüli munkabírás

Előny:

  • élelmiszer-ipari területen szerzett többéves gyakorlati tapasztalat
  • integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói ismeret
  • kereskedelmi gyakorlat
  • angol és/vagy németnyelv-tudás

A pályázatokat munkabérigény megjelölésével 2014. április 30-ig kérjük „Cégvezető” jeligére.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő