www.topjob.hu

Esztergagép gépkezelő

  • A hirdetés 1130 napja lejárt

Debreceni székhelyű, autóipari beszállító cég keres munkatársakat

esztergagép gépkezelő

munkakörbe, kizárólag heti öt nap / három műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Görbevezérlésű, többorsós és CNC esztergagépek kezelése, kiszolgálása (közepes és nagy szériák),
  • A gyártott alkatrészek méretellenőrzése, korrekciózása,
  • Gyártás során minőségirányítási dokumentáció vezetése.

Elvárásaink:

  • Fémipari szakirányú szakmunkás (esztergályos vagy marós végzettséget igazoló bizonyítvány feltétel),
  • Forgácsoló gépek kezelésében szerzett szakmai tapasztalat előny, de lehet pályakezdő is,
  • CNC programozási, beállítási, kezelési ismeret előny.

Jelentkezés kizárólag szakmai önéletrajzzal e-mail-ben. Személyes találkozóra telefonon hívjuk be az önéletrajz alapján kiválasztottakat.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő