www.topjob.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 1355 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi és belföldi közúti fuvarszervezés
  • A rendelkezésre álló fuvarkapacitások értékesítése, a forgalom növelése, új megbízók megnyerése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, fuvarozókkal
  • Fuvarfeladatok önálló szervezése, ellenőrzése, lebonyolítása
  • Sofőrök folyamatos felügyelete, koordinálása, problémakezelés
  • Szállítások nyomon követése
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása
  • SAP R/3 vállalatirányítási rendszer napi szintű használata

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélorientált szemlélet, kitűnő kommunikációs készség, határozott fellépés, agilitás, csapatszellem
  • Jó stressz-tűrő képesség
  • Problémamegoldó- és szervező készség
  • Precizitás
  • Rugalmasság, gyors alkalmazkodó képesség a megváltozott igényekhez
  • MS Office, internet felhasználói szintű ismerete
  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó, személyes felelősséget vállaló kollégát keresünk!

Előnyt jelent:

  • Fuvarszervezői és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • Téglás

  • Munkakezdés: 2014.január 06.

Kérjük, pályázatát (fényképpel ellátott magyar szakmai önéletrajz) bérigény, megjelölésével a következő címre juttassa el:

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő