www.topjob.hu

Gazdasági informatikus

  • A hirdetés 1290 napja lejárt

A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

Nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

 gazdasági informatikus

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az ERP (IFS vállalatirányítási rendszer) rendszer gazdasági területen történő alkalmazása (feladásvezérlés karbantartás, havi zárásban aktív részvétel).
  • Az ERP rendszerben riport készítése a különböző területek igényének megfelelően (Crystal Reports, SQL).
  • Az ERP felhasználóinak támogatása.
  • Az ERP rendszerben felmerült hibák összegyűjtése, javíttatása, majd tesztelése.
  • Az ERP rendszer dokumentumkezelő moduljának karbantartása, szükség szerinti módosítása és a felhasználók oktatása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Pénzügyi, számviteli végzettség/tapasztalat
  • Adatbáziskezelési tapasztalat (Oracle, MS SQL)
  • SQL nyelv alapos ismerete
  • Windows szerver illetve kliens operációs rendszerek ismerete
  • Microsoft Office alapos ismerete

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • ERP rendszer üzemeltetési tapasztalat
  • Exchange szerver ismeret
  • Sun Solaris, Linux/Unix operációs rendszerek ismerete

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát 2014. február 28-ig az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás

Pf. 1.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő