www.topjob.hu

Gyártás-előkészítő

  • A hirdetés 1123 napja lejárt

Fa nyílászárókat gyártó cég miskolci munkahelyre

gyártás-előkészítő
kollégát keres.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A cég által gyártott fa nyílászárók és egyéb asztalosszerkezetek gyártmányterveinek elkészítése, gyártáselőkészítés.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítástechnikai jártasság min. haladó szinten
  • készségszintű AutoCAD ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • CNC programozásban szerzett tapasztalat előny
  • Német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkahely
  • Szakmai megbecsülés és elismerés

A pályázatokat bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő