www.topjob.hu

Gyártósori szerelő/épület karbantartó

  • A hirdetés 1313 napja lejárt

Személyzeti szolgáltató-tanácsadó cég keres ügyfele számára

 NÉMETORSZÁGI MUNKAVÉGZÉSRE

 január végi kezdéssel kollégát, az alábbi munkakörbe:

Feladatkör:

  • Élelmiszeripari berendezések, gyártósorok, töltő- és vákuumgépek kisebb hibáinak elhárítása
  • Hegesztési, esztergálási feladatok elvégzése
  • Általános karbantartási, villanyszerelési munkák elvégzése
  • Gépek műszaki állapotának folyamatos figyelemmel kísérése

Amit elvárunk:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Lakatos, vagy egyéb műszaki (villanyszerelő, hegesztő stb.) szakképzettség
  • Alapfokú német, vagy angol nyelvtudás
  • Felelősségteljes munkavégzés, precizitás, pontosság
  • Csapat- és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Nagyfokú munkabírás

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Bérezés: megegyezés szerint
  • Stabil, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helyszíne: Németország, Paderborn

Munkarend: kétműszakos

Kizárólag fényképpel és fizetési igény megjelölésével ellátott önéletrajzokat várunk a lenti e-mail címre, „Karbantartó” jeligére.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő