www.topjob.hu

Hálózatszerelő

  • A hirdetés 1270 napja lejárt

Elektromos közműépítéssel foglalkozó cégünk keres

munkatársat debreceni munkahelyre.

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy középfokú erősáramú végzettség
  • C kategóriás jogosítvány előnyt jelent!
  • terhelhető, szorgalmas, motivált
  • elkötelezett, megbízható, együttműködő személyiség
  • mobilitási hajlandóság

Pályakezdők jelentkezését is szívesen vesszük!

Önéletrajzát a lenti email címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Villamos Karbantartó

Bumet Hungary Kft

A Bumet Hungary Kft. egy dinamikusan fejlődő ...
Debrecen, Hajdú-Bihar

Tesztmérnökségi technikus (gyártástámogatás)

NI Hungary Kft.

Főbb feladatok és hatáskör Belső vevők, mérn...
Debrecen

Festékbolti eladó - Debrecen

Universum Kft.

Ipari bevonatrendszereket és lakossági festékek...