www.topjob.hu

Hentes (Hollandia)

Hollandiai munkavégzésre keresünk Hentes munkatársat.

Feladatok:
- vevők udvarias kiszolgálása
- marha-, és sertés húsáruk feldolgozása, előre csomagolása

Elvárások:
- hentes végzettség
- precíz munkavégzés nagy munkabírás
- alapfokú angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
- hosszú távú (határozatlan idejű) munka(végzés)teljes munkaidőben
- versenyképes fizetés
- szállás ingyenes

Munkavégzés helye: Hollandia

Bullseye Hungary Kft.
1044 Budapest
Fiumei út 18/a

Jelentkezni lehet „hentes” jeligével fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen, vagy az 1/232-1311-as telefonszámon, munkaidőben (9.00-17.00).