www.topjob.hu

intézetigazgató

  • A hirdetés 593 napja lejárt

Debreceni Egyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

Természettudományi és Technológiai Kar
--> Kémiai Intézet

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2017. július 1. - 2021.június 30.-ig szól.

A munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye, 4032 Debrecen, Egyetem tér 1.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az intézetigazgató feladata az intézet oktató, tudományos kutató-fejlesztő, pályázati, humánpolitikai és egyéb tevékenységének, valamint gazdálkodásának irányítása, a hazai és nemzetközi kapcsolatok ápolása és az egyetemi szabályzatban előírt területen a munkáltatói jogkör gyakorlása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Egyetem, szakirányú diploma,

        minimum tíz év felsőoktatási tapasztalat

        legalább egy világnyelv tárgyalóképes ismerete

        rendelkezzen az intézet vezetéséhez szükséges, a helyi feltételek ismeretén alapuló stratégiai elképzelésekkel az intézet oktatási, kutatási, pályázati és külkapcsolati tevékenységének fejlesztése terén

        büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy

        vezető beosztás ellátására megbízást az kaphat, aki az egyetemmel közalkalmazotti jogviszonyban áll

        Vezetői megbízást csak egyetemi tanár vagy egyetemi docens kaphat

        doktori fokozat, habilitáció

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        az angol nyelv magas szintű ismerete

        felsőoktatásban szerzett vezetői tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázat tartalmát az azt véleményező, elbíráló szervek megismerhetik, és hogy a pályázó a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben történő kezeléséhez hozzájárul

        végzettséget, szakképzettséget, tudományos fokozatot, idegen nyelvtudást igazoló okiratok másolata

        a pályázónak az intézet vezetésére vonatkozó elképzelései

        publikációs lista, hivatkozások, konferencia előadások, stb. jegyzéke, vagy az MTMT adatbázisra mutató link

        szakmai önéletrajz

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2017. július 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. április 30.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Csománé Tóth Katalin nyújt, a 512-900/63357 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Debreceni Egyetem címére történő megküldésével (4002 Debrecen, Pf.:400. . TTK Dékáni Hivatal Dr. Pintér Ákos dékánnak címezve ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KCHR/4201/2017 , valamint a beosztás megnevezését: intézetigazgató.         Postai úton, a pályázatnak a Debreceni Egyetem címére történő megküldésével (4032 Debrecen, Egyetem tér 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KCHR/4201/2017, valamint a munkakör megnevezését: intézetigazgató.

vagy

        Személyesen: Csománé Tóth Katalin, Hajdú-Bihar megye, 4032 Debrecen, Egyetem tér 1. TTK Dékáni Hivatal Kémiai Épület A/106 .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

a pályázatot 2 példányban kérjük benyújtani

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. június 30.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

        Debreceni Egyetem honlapja - 2017. március 31.

        Debreceni Egyetem hirdetőtáblája - 2017. március 31.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. március 31.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2017.04.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre