www.topjob.hu

intézményegység vezető

  • Frissítve 2393 napja

Fodor András Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Pedagógiai-szakmai Szolgáltató Intézmény

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Fodor András Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Pedagógiai-szakmai Szolgáltató Intézmény
szervezeti és szakmai tekintetben önálló egységes pedagógiai szakszolgálat

szervezeti és szakmai tekintetben önálló egységes pedagógiai szakszolgálat intézményegység vezető (magasabb vezető)

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2010.07.01-2015.06.30-ig szól.

A munkavégzés helye:

Somogy megye, 8693 Lengyeltóti, Csokonai V. M. utca 15.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Irányítja, szervezi és ellenőrzi a szervezeti és szakmai tekintetben önálló egységes pedagógiai szakszolgálat intézményegység munkáját, szakmai ügyekben képviseli az intézményegységet. Ellátja a jogszabályokban előírt teendőket, felel a takarékos gazdálkodásért és irányítja a költségvetési tervezési feladatokat. Gyakorolja a jogkörébe tartozó munkaerő-gazdálkodási feladatokat.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény , valamint a Kjt. szerint rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

§         Főiskola, gyógypedagógus,

§         vezetési gyakorlat - Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat,

§         Alap szintű Internetes alkalmazások,

§         B kategóriás jogosítvány,

§         Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

§         az intézményben fennálló határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony és helybenlakás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Elvárt kompetenciák:

§         Jó szintű Együttműködési készség, kreativitás, dönteni tudás, tolerancia, határozottság, türelem,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

§         szakképzettséget igazoló dokumentumok, erkölcsi bizonyítvány és az intézményegység vezetésére vonatkozó vezetési program

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2010. június 21.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Zsombok Lajos nyújt, a 85/530 025 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

§         Postai úton, a pályázatnak a Fodor András Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Pedagógiai-szakmai Szolgáltató Intézmény címére történő megküldésével (8693 Lengyeltóti, Csokonai V. M. utca 15. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2016/4, valamint a munkakör megnevezését: intézményegység vezető. §         Postai úton, a pályázatnak a Fodor András Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Pedagógiai-szakmai Szolgáltató Intézmény címére történő megküldésével (8693 Lengyeltóti, Csokonai Vitéz Mihály utca 15. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2016/4, valamint a munkakör megnevezését: intézményegység vezető.

§         Elektronikus úton Zsombok Lajos részére a direktor@fodor-lengyeltoti.sulinet.hu E-mail címen keresztül Elektronikus úton részére a E-mail címen keresztül

§         Személyesen: Zsombok Lajos, Somogy megye, 8693 Lengyeltóti, Csokonai V. M. utca 15. .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A megbízás elnyeréséről az igazgatótanács dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2010. július 14.

A hirdetésre közvetlenül a www.kozigallas.gov.hu oldalon keresztül lehet jelentkezni.