www.topjob.hu

Intézményvezető beosztás

  • A hirdetés 956 napja lejárt

Csanádpalota Város Önkormányzata

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Kelemen László Művelődési Ház
Intézményzető (magasabb vezető)

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2016. 06.17.-2021. 06. 16.-ig szól.

A munkavégzés helye:

Csongrád megye, 6913 Csanádpalota, Szent István utca 40.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Munkaköri feladatai ellátása mellett az intézmény vezetése, képviselete, szakmai munkájának irányítása, munkáltatói jogkör gyakorlása

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

§         Felsőfokú képesítés, felsőfokú közművelődési végzettség és szakképzettség vagy nem szakirányú egyetemi végzettség és felsőfokú szakirányú munkaköri szakvizsga ,

§         a végzettségi feltételeknek megfelelő feladatkörben legalább 5 év szakmai tapasztalat - Legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat,

§         büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság vagy külön jsz. szerint a szabad mozgás és tart. jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

§         szakmai önéletrajz, az intézményvezetői program, szakmai helyzetelemzésre épülő fejlesztési elképzeléssel, ifjúsági programjavaslatokkal, végzettségek közjegyző által hitelesített másolata, 30 napnál nem régebbi erkölcsi biz., vagy annak megkérésének feladóvevény másolata, nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyag a pályázati eljárásban résztvevőknek kiadható, kéri-e a zárt ülésen való tárgyalás, vagyonnyilatkozattételi eljárást vállalja, személyes adatainak kezeléséhez való hozzájárulás

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2016. június 17. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. május 4.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kovács Sándor nyújt, a 30/414-5248 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

§         Postai úton, a pályázatnak a Csanádpalota Város Önkormányzata címére történő megküldésével (6913 Csanádpalota, Kelemen László tér 10. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 1069-2/2016. , valamint a beosztás megnevezését: Intézményvezető beosztás. §         Postai úton, a pályázatnak a Csanádpalota Város Önkormányzata címére történő megküldésével (6913 Csanádpalota, Kelemen László tér 10. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 1069-2/2016., valamint a munkakör megnevezését: Intézményvezető beosztás.

vagy

§         Elektronikus úton Kovács Sándor részére a pmhiv@csanadpalota.hu E-mail címen keresztül Elektronikus úton részére a E-mail címen keresztül

§         Személyesen: dr. Barna Angéla, Csongrád megye, 6913 Csanádpalota, Kelemen László tér 10. .

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. május 25.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

§         Csanádpalota Város honlapja - 2016. április 1.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2016. április 4.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Csongrád
Csongrád
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2016.04.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre