www.topjob.hu

intézményvezető

  • A hirdetés 959 napja lejárt

Soproni Német Nemzetiségi Önkormányzat

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola - Deutsche Nationalitätenschule Ödenburg
intézményvezető (magasabb vezető)

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2016. 08. 16 - 2021. 08. 15.-ig szól.

A munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, 9400 Sopron, Fenyő tér 1.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Intézményvezetői feladatok ellátása a hatályos jogszabályok és a szakmai előírások szerint.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

§         Felsőfokú képesítés, pedagógus szakvizsga keretében szerzett intézményvezetői szakképzettség,

§         pedagógus munkakörben - Legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

§         német nyelv tanítására jogosító tanító vagy tanár vagy nyelvtanár szakképzettség,

§         Német nyelvből nyelvvizsga, anyanyelvi szintű nyelvtudás,

§         német nemzetiséghez való tartozás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

§         - szakmai önéletrajzot - 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt - iskolai végzettséget tanúsító oklevélmásolatot - vezetésre vonatkozó szakmai programot - a pályázó nyilatkozatát arról, hogy hozzájárul személyes adatainak a pályázattal kapcsolatos kezeléséhez

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2016. augusztus 16. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. április 25.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Dr. Németh Ádám nyújt, a 99/515-298 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

§         Postai úton, a pályázatnak a Soproni Német Nemzetiségi Önkormányzat címére történő megküldésével (9400 Sopron, Fő tér 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 58610/2016. , valamint a beosztás megnevezését: intézményvezető. §         Postai úton, a pályázatnak a Soproni Német Nemzetiségi Önkormányzat címére történő megküldésével (9400 Sopron, Várkerület 7. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 58610/2016., valamint a munkakör megnevezését: intézményvezető.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A jogszabályi előírások alapján az érvényes pályázó(k) meghallgatása bizottság előtt, a pályázat nevelőtestületi véleményezése és a Nemzeti Pedagógus Kar véleménynyilvánítását követően a Soproni Német Nemzetiségi Önkormányzat dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. május 26.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

§         www.sopron.hu - 2016. március 25.

§         Oktatási és Kulturális Közlöny - 2016. április 1.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2016. március 23.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2016.03.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre