www.topjob.hu

intézményvezető

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Csepreg Város Önkormányzata

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

Csepreg Város Egészségháza
intézményvezető (magasabb vezető)

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:

Vas megye, 9735 Csepreg, Kossuth utca 1.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

gondoskodik az intézmény működési engedélyében meghatározott egészségügyi alapellátás, a járóbeteg szakellátások és a védőnői szolgálat működtetéséről. Feladata az intézmény vezetése, felelős annak működéséért és gazdálkodásáért. Gondoskodik az intézmény működéséhez szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosításáról. Felügyeli az egészségügyi dokumentáció vezetését és szabályszerűségét. Figyelemmel kíséri a betegjogok folyamatos érvényesülését. Kivizsgálja a betegek által bejelentett panaszokat. Ellenőrzi a házirend végrehajtását. Felügyeli az intézet higiénés rendjének biztosítását. Az intézet által nyújtott szolgáltatások ellenőrzése. Az intézet dolgozói továbbképzésének biztosítása és felügyelete. Az intézmény szakmai és gazdasági működésének tervezése, szervezése, irányítása. Munkáltatói jogkör gyakorlása. Az intézmény belső ellenőrzésének szervezése. Elkészíti az intézmény SZMSZ-ét, kötelezően előírt szabályzatait, az intézmény működését segítő egyéb szabályzatokat, rendelkezéseket. Folyamatos kapcsolattartás a társintézményekkel, helyi, területi és országos szakmai szervezetekkel, intézményekkel. Az intézmény munkáját segítő testületek, szervezetek közösségek tevékenységének támogatása. Az intézmény tevékenységének folyamatos értékelése.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Egyetem, a./ (orvostudományi vagy egyéb) egyetemi szintű végzettség, b./egészségügyi (szak)menedzseri képesítés vagy egészségügyi menedzsment szakikrányú továbbképzési szakon szerzett képesítés,

        hasonló területen szerzett - Legalább 5 év feletti vezetői tapasztalat,

        Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

        büntetlen előélet

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        az iskolai végzettséget igazoló okiratok hitelesített másolata

        részletes szakmai önéletrajz

        az intézmény vezetésére, fejlesztésére vonatkozó program

        három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

        a legalább ötéves vezetői gyakrolatot igazoló munkáltatói igazolás

        nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, továbbá, hogy a pályázati elbírálásában résztvevők a pályázati anyagot megismerhetik és abba betekinthetnek

        nyilatkozat arról, hogy hozzájárul-e pályázatának nyilvános ülésen való tárgyalásához

        nyilatkozat az egyes vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségről szóló 2007. évi CLII. törvény szerint előírt vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség vállalásáról

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2017. május 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. április 6.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Vlasich Krisztián nyújt, a 06-30-579-1515 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Csepreg Város Önkormányzata címére történő megküldésével (9735 Csepreg, Széchenyi tér 27. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2762/2017 , valamint a beosztás megnevezését: intézményvezető.         Postai úton, a pályázatnak a Csepreg Város Önkormányzata címére történő megküldésével (9735 Csepreg, Széchenyi tér 27. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2762/2017, valamint a munkakör megnevezését: intézményvezető.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. április 30.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

        Egészségügyi Közlöny

        Csepreg város honlapja

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.csepreg.hu honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. március 7.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Vas
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2017.03.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre