www.topjob.hu

Irodai adminisztrátor

  • A hirdetés 1504 napja lejárt

Debreceni székhelyű, autóipari beszállító cég keres munkatársat, irodai adminisztrátor munkakörbe.

Feladatok:

-          Iratkezelés;

-          Munkaszerződések, munkaköri leírások kezelése;

-          Munkatársak kompetencia-követelmény nyilvántartása, személyi adatok kezelése;

-          Létszámjelentők kezelése;

-          Cafeteria nyilvántartások;

-          Kapcsolattartás könyveléssel;

-          Számlanyilvántartás;

-          Pénzügyi kimutatások készítése;

-          Postázás.

Elvárásaink:

  • Minimum középiskolai végzettség;
  • Számítástechnikai ismeret, gyakorlat (Excel, Word, Outlook);
  • Nyelvismeret: angol és/vagy német, min. alapfok;
  • Pénzügyi és/vagy HR szakképzettség előny;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny;

Jelentkezés kizárólag szakmai önéletrajzzal e-mail-ben.

Helyek Debrecen
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2013.12.10.