www.topjob.hu

Irodai munkatárs – angol vagy német nyelvtanár

Nyelviskola keres 1 fő munkatársat miskolci irodába adminisztrációs és angol vagy
német nyelvtanári munkakör betöltésére.

Feladatok:
- angol vagy német nyelvoktatás és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások
- angol vagy német nyelvtanári diploma
- számítógépes ismeretek (Word, Excel)
- terhelhető, dinamikus személyiség

Előny
- felnőttoktatás területén és akkreditált felnőttképzési intézményben szerzett
tapasztalat
- kiváló kommunikációs készség
- jogosítvány

Jelentkezés: részletes fényképes önéletrajz megküldésével a megadott e-mail címre.

Kategória Oktatás / Képzés, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc