www.topjob.hu

Irodavezető asszisztens

  • A hirdetés 1216 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • A debreceni Régióvezető, valamint a budapesti Irodavezető napi munkájának segítése
  • Bejövő- és kimenő hívások, kezelése
  • Pénzügyi feladatok ellátása (számlázás; házi pénztár)
  • Külföldi partnerekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Nyilvántartási rendszer kezelése, dokumentumok iktatása
  • Irodai készletek folyamatos utánpótlása (pl. irodaszerek)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office középszintű ismerete (Word, Excel, Outlook, Power Point, stb.)
  • Kiváló kommunikációs képesség Magyar és Angol nyelven, szóban és írásban
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség, önállóság
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • ”B” kategóriás jogosítvány, járművezetői gyakorlat

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Angol nyelvből felsőfokú nyelvvizsga

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel a felsorolt elvárásoknak, úgy kérjük, 2014. május 23-ig küldje el magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát Word dokumentum formájában az alábbi email címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő