www.topjob.hu

Jogtanácsos

  • A hirdetés 1265 napja lejárt

A Balmazújváros és Vidéke Takarékszövetkezet következő területre keres munkatársat:

Jogtanácsos

Főbb feladatok:

  • közreműködés belső szabályzatok, eljárásrendek elkészítésében, aktualizálásában,
  • peres ügyek intézése, peres képviselet, követelések érvényesítésének elősegítése,
  • közreműködés munkajogi és kockázatkezelési kérdések megoldásában,
  • szerződések előkészítése, véleményezése, ellenjegyzése, közreműködés az érvényesítésben,
  • hatóságokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • szakirányú diploma,
  • követelés-érvényesítéssel kapcsolatos jogi ismeretek,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • önállóság, megbízhatóság, precizitás, jó kommunikációs készség

Előny:

  • pénzintézeti szakmai gyakorlat,
  • informatikai jellegű képesítés, képzettség

Pályázatok leadási határideje: 2014.04.15.

Pályázatok benyújtásának helye: takarékszövetkezet központja

  • a pályázatban kérjük megjelölni a minimum bér/jövedelem igényt
  • a munkakör 2014.05.01.-től tölthető be

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő