www.topjob.hu

Karbantartó mérnök

  • A hirdetés 1298 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező gyártó cég keres

munkatársat debreceni telephelyen történő munkavégzésre.

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • Dohányipari gépek karbantartásának ellenőrzése
  • Működésben felmerülő problémák analizálása és megoldása
  • Kapcsolattartás kooperációs partnerekkel, szervizekkel
  • Műszaki rajzok készítése alkatrészgyártáshoz
  • Tervszerű és eseti gépészeti karbantartások szervezése
  • Dokumentációk kezelése
  • Munkaidő-nyilvántartás dokumentálása

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • MS Office, Autocad, Inventor programok felhasználói szintű ismerete
  • Műszaki rajzok értelmezése, rajzolvasási készség
  • Kezdeményező, egyedül is hatékonyan dolgozó személyiség
  • Önálló gondolkodás
  • Hibakeresési képesség
  • Adaptációs képesség ( változásokhoz való alkalmazkodás és egyéni szituációk rugalmas kezelése)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a betöltendő munkakör megjelölésével, kérjük 2014.03.05.-ig az alábbi email címre küldje el.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyaga elküldésével hozzájárul az állást hirdető cég rendelkezésére bocsátott önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő