www.topjob.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 1156 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, külföldi cégek kereskedelmi képviseletét ellátó debreceni cég, a Bergvillmed Kft.

kereskedelmi asszisztens

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Külföldi és belföldi partnerekkel való kapcsolattartás napi szinten.
  • Árajánlatok készítése, megrendelések komplex bonyolítása angol és magyar nyelven.
  • Ügyvezető napi munkájának segítése.

Elvárásaink:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás a külföldi cégekkel történő napi szintű kapcsolattartáshoz.
  • Felsőfokú végzettség.

Ideális jelentkező:

  • Kiváló angol nyelvtudással rendelkezik mind szóban és írásban egyaránt.
  • Képes önállóan és csapatban is dolgozni.
  • Terhelhető, precíz.

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol