www.topjob.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 1181 napja lejárt

Gépalkatrészeket gyártó cégek kereskedelmi képviseletével foglalkozó cég, a BERGVILLMED Kft. debreceni irodájába

kereskedelmi asszisztenst

keres.

Feladatok:

  • árajánlatok, megrendelések, szerződések készítése angol és magyar nyelven
  • ügyvezető napi munkájának segítése
  • kapcsolattartás külföldi és hazai partnerekkel
  • adminisztratív feladatok ellátása, számlázás.

Feltétel:

  • kiváló angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • számítógépes felhasználói ismeretek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és a végzettségét, nyelvtudást igazoló dokumentumok másolatát az alábbi email címre.

További információ: www.bergvillmed.hu

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2014.11.18.