www.topjob.hu

Kereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 1334 napja lejárt

Munkatársat keresünk kereskedelmi ügyintézői munkakörbe.

Feladatok:

- kapcsolattartás belföldi és külföldi cégekkel, levelezés, fordítás

- árajánlatok, prezentációk készítése

- menedzsment támogatása

Elvárások:
- felsőfokú közgazdasági/gazdasági/agrármérnöki végzettség

- angol nyelvismeret felsőfokú szinten és egy másik nyelv (olasz/német/spanyol/francia) ismerete min. középfokú szinten
- önállóság

- precizitás

- rugalmasság

- kreativitás

- önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

- számítógépes programok (Word, Excel, Powerpoint) felhasználói szintű ismerete.

Előny

- másik idegen nyelv (német, francia, olasz, spanyol) ismerete

- hasonló területen szerzett tapasztalat

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő