www.topjob.hu

kiállításszervező

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Celldömölk Város Önkormányzata

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

Kemenes Vulkánpark
igazgató (magasabb vezető)

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2017.03.01- 2022.02.28-ig szól.

A munkavégzés helye:

Vas megye, 9500 Celldömölk, Sághegyalja körút 1.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Elkészíti az intézmény költségvetését, ellenőrzi a kiadásokat, az előirányzatok felhasználását. Elemzi a piaci és társadalmi környezete változásait, a lakosság a látogatók igényeit. Közreműködik a fejlesztési tervek, stratégiák készítésében, a kulturális alrendszerek közötti kapcsolat szervezésében. Megtervezi és irányítja a látogató központ marketing munkáját. Adatszolgáltatást végez az előírtak szerint. Biztosítja a működés személyi és tárgyai feltételeit. Gyakorolja a munkáltatói jogokat az intézmény alkalmazottai körében. Szervezi a központ nyilvánosság előtti szereplésének folyamatát, meghatározza az ehhez szükséges teendőket, különösen figyel az egyedi megjelenésre, védi a kialakult képet, s törekszik a megszerzett brand folyamatos javítására.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Főiskola, 150/1992.(XII.20.). Korm.r. 6/E §. (2) bek. valamelyike,

        Német nyelvből alapfokú B típusú általános nyelvvizsga,

        Végzettségnek, szakképzettségnek, az itntézmény alaptevékenységének megfelelő - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,

        Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

        A 150/1992(XI.20) Kormányrendelet 6/G §. (1) bek. szerinti tanfolyam, megbízást követő 2 éven belüli elvégzése, és az azt igazoló okirat bemutatása.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        Szakmai önéletrajz, vezetői program, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, képesítést igazoló oklevél másolata, szakmai tapasztalat igazolására szolgáló dokumentum.

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2017. március 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. január 16.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Farkas Gábor jegyző nyújt, a 0695777811 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Celldömölk Város Önkormányzata címére történő megküldésével (9500 Celldömölk, Városháza tér 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: C/4420/0/2016 , valamint a beosztás megnevezését: kiállításszervező.         Postai úton, a pályázatnak a Celldömölk Város Önkormányzata címére történő megküldésével (9500 Celldömölk, Városháza tér 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: C/4420/0/2016, valamint a munkakör megnevezését: kiállításszervező.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A 150/1992.(XI.20.) kormányrendelet 7.§. (6) bek. szerinti bizottság véleményezése. Tárasadalmi ifjúsági és Külkapcsolatok Bizottságának véleményezése. Képviselőtestület döntése.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. február 28.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

        Celldömölk Város honlapja - 2016. december 15.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.celldomolk.hu honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2016. december 15.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Vas
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2016.12.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre