www.topjob.hu

klinikai vezető ápoló

  • A hirdetés 453 napja lejárt

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika igazgatója

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

a DE KK Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika, Kardiológiára

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2017.07.01-2022.06.30-ig szól.

A munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye, 4032 Debrecen, Móricz Zsigmond krt. 22.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Szakdolgozói humánerőforrás gazdálkodásban való részvétel. Hatékony és gazdaságos munkavégzés biztosítása. Szakdolgozói képzések, továbbképzések koordinálása. A szakdolgozók érvényes működési nyilvántartásának figyelemmel kísérése. A klinikán folyó ápolási és asszisztensi tevékenység koordinálása, ellenőrzése. Betegdokumentáció, ápolási dokumentáció vezetésének ellenőrzése, fejlesztése. Munkavédelmi és higiénés szabályok betartásának figyelemmel kísérése. Minőségirányítási rendszer működtetésében való részvétel.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Főiskola,

        Egészségügyi főiskolai vagy egyetemi diploma.

        Vezető beosztás ellátására megbízást az kaphat, aki az egyetemmel közalkalmazotti jogviszonyban áll, vagy a megbízással egyidejűleg közalkalmazotti munkakörbe kinevezhető.

        Büntetlen előélet.

        Cselekvőképesség.

        Jó kommunikációs készség, alkalmazkodó képesség, precizitás, terhelhetőség.

        Magyar állampolgár vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        Diplomás ápoló oklevél, egyetemi okleveles ápoló végzettség, egészségügyi menedzser oklevél.

        Érintett szakterületen szerzett 5 éves szakmai gyakorlat.

        Egészségügyi területen szerzett 5 éves vezetői tapasztalat.

        Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

        MedSol informatikai rendszer ismerete.

        Angol nyelv társalgási szintű ismerete.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        A pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó személyi adatait, lakcímét, idegennyelv-tudását, szakmai munkáját, terveit, szakmai szervezetekben végzett munkáját, tisztségét.

        Szakmai önéletrajz, a végzettséget, szakképzettséget, idegennyelv-tudást igazoló iratok másolata, érvényes működési nyilvántartási kártya másolata, MESZK kártya másolata.

        Minden olyan okirat, amelyet a pályázó a pályázat elbírálásánál fontosnak tart.

        Külső pályázónál három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt (nem szükséges hatósági bizonyítvány benyújtása abban az esetben, ha az egyetemmel korábban fennállt megbízási vagy foglalkozási jogviszonyára tekintettel már igazolta és a korábbi jogviszonya megszűnése óta legfeljebb hat hónap telt el ).

        Nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázatot az azt véleményező, elbíráló személyek és testületek megismerhetik és a pályázó a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez is hozzájárul.

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2017. július 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. május 23.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika igazgatója címére történő megküldésével (4032 Debrecen, Móricz Zsigmond krt. 22. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: OKAR/182/2017. , valamint a beosztás megnevezését: klinikai vezető ápoló.         Postai úton, a pályázatnak a A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika igazgatója címére történő megküldésével (4032 Debrecen, Egyetem tér 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: OKAR/182/2017., valamint a munkakör megnevezését: klinikai vezető ápoló.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. június 22.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

        www.unideb.hu; https://klinikaikozpont.unideb.hu/ - 2017. április 24.

        Egészségügyi Közlöny

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. április 24.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2017.04.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre