www.topjob.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1307 napja lejárt

Szolgáltatást végző vállalkozás debreceni munkavégzésre

Könyvelő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szállítói-vevői számlák, bank és pénztár analitikák könyvelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás és könyvelés
  • Bérszámfejtés könyvelés
  • Elektronikus adóbevallás készítés (áfa, mérlegbeszámoló, stb.)
  • Kimutatások, számítások, tervek készítésében való közreműködés
  • Egyéb számviteli és adminisztrációs feladatok
  • Export import szállításokkal kapcsolatos ügyintézés, vámügyintézés
  • Hatóság előtti képviselet

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat számviteli területen
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (integrált rendszer, MS Windows    Excel, Word)
  • Számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés, nagyfokú munkabírás
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nyitott személyiség

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő: teljes vagy részmunkaidő

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott önéletrajzát és kísérőlevelét „Könyvelő” jeligével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő