www.topjob.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1343 napja lejárt

Könyvelő

Feladatok:

  • Komplex ügyviteli rendszer segítségével pénzügyi és könyvelési feladatok végzése.
  • Számvitellel, könyveléssel kapcsolatos feladatok végzése, ügyintézése.
  • A fökönyvelő munkájának segítése.

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés.
  • Regisztrált könyvelői képesítés.

Értékelt kvalitások

  • Munkatapasztalat.
  • Komplex ügyviteli rendszer ismerete.

Előny:

  • Stabil munkahely, versenyképes fizetés.

Helyek Miskolc
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő