www.topjob.hu

Közgazdász

  • A hirdetés 1351 napja lejárt

 A bonyhádi KNIPL Kft. fiatal, dinamikus csapatába azonnali kezdéssel új munkatársakat keres

Közgazdász (Controller)

pozíciókba:

Feltételek:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • Idegennyelvtudás (angol/német)

Feladatok:

  • Beszerzési és gyártási folyamatok költségellenőrzése
  • Elemzések, kimutatások készítése az ügyvezető részére
  • Kiadások, projektköltségek folyamatos nyomon követése, analízise
  • Pénzügyi költségvetések elkészítése, aktualizálása
  • Könyvelés támogatása

Jelentkezés fényképes, szakmai önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Tolna
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő