www.topjob.hu

közművelődési szakember I.

  • A hirdetés 1023 napja lejárt

Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

--> közművelődési és kommunikációs osztály

közművelődési és kommunikációs osztályvezető

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2016.03.01-2019.02.28.-ig szól.

A munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, 9021 Győr, Király utca 17.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A közművelődési és kommunikációs osztály munkájának szervezése, irányítása, adminisztrációjának vezetése. Biztosítja a nyilvánosságot, kapcsolatokat épít ki és tart fenn a tömegtájékoztatási intézményekkel, kulturális szervezetekkel, köznevelési intézményekkel, a városban működő társintézményekkel, egyéb kulturális és turisztikai programszervezőkkel, civil szervezetekkel. Szervezi és lebonyolítja a kiállítások megnyitóit és az egyéb múzeumi szakmai rendezvényeket. Szervezeti egysége tekintetében irányítja, ellenőrzi és értékeli a munkatársak munkáját; elkészíti a főosztály éves munkatervét és beszámolóját. Részt vesz az igazgatói döntések előkészítésében. Felelős: az intézmény stratégiájához kapcsolódó szakterületi munkaanyagok elkészítéséért, végrehajtásukért, a hatékony vezetői információs rendszer megszervezéséért és működtetéséért, a munkakörök és munkaterületek elhatárolásáért a feladatok zavartalan ellátása érdekében.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

§         Egyetem, művelődésszervező, kulturális mediátor, művelődési és felnőttképzési menedzser,

§         Hasonló területen szerzett - Legalább 5 év feletti vezetői tapasztalat,

§         Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

§         Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkezés, illetve bevándorlás vagy letelepedés

§         Cselekvőképesség

§         Büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

§         kulturális nagyrendezvények szervezésében szerzett gyakorlat

Elvárt kompetenciák:

§         Szakszerű és pontos munkavégzés, kommunikációs és együttműködési készség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

§         részletes szakmai önéletrajz

§         a szakirányú végzettséget és egyéb képzettséget tanúsító okirat(ok) másolatai

§         a pályázó szakmai gyakorlatát igazoló okiratok másolatai

§         motivációs levél

§         3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2016. március 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. február 24.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Grászli Bernadett múzeumigazgató nyújt, a 06/96 322-695 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

§         Postai úton, a pályázatnak a Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum címére történő megküldésével (9021 Győr, Király utca 17. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2016/1 , valamint a beosztás megnevezését: közművelődési szakember I.. §         Postai úton, a pályázatnak a Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum címére történő megküldésével (9021 Győr, Király utca 17. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2016/1, valamint a munkakör megnevezését: közművelődési szakember I..

§         Személyesen: , Győr-Moson-Sopron megye, 9021 Győr, Király utca 17. szám alatt a múzeum titkárságán munkanapokon 9-13 óra között .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A vezető megbízása a Kjt. rendelkezéseinek megfelelően történik. A pályázókat az intézmény vezetője személyes meghallgatásra meghívhatja. A pályázat kiírója a pályázókat a döntéséről írásban értesíti. A nem nyertes pályázatokat a döntést követően a pályázat kiírója visszajuttatja, illetve amennyiben a pályázó pályázatát nem veszi át, úgy a Kjt. rendelkezései szerint megsemmisíti azokat.

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. február 26.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

§         www.romer.hu - 2016. február 8.

§         www.gyor.hu - 2016. február 8.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.romer.hu honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2016. február 8.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2016.02.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre