www.topjob.hu

közúti ellenőr (Nyíradony)

  • A hirdetés 552 napja lejárt

Nemzeti Fejlesztési Minisztérium

a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. • (1) bekezdése alapján

pályázatot hirdet

--> Közúti Közlekedési Ellenőrzési Főosztály

munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye, Nyíradony központtal, országos .

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

A közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény szerinti közúti és telephelyi ellenőrzések lefolytatása országos illetékességgel, többműszakos munkarendben, 4 havi munkaidőkeretben. Az ellenőrzések eredménye alapján szükséges intézkedések végrehajtása és a hatósági döntések előkészítése.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Magyar állampolgárság,

        Cselekvőképesség,

        Büntetlen előélet,

        Középiskola/gimnázium, Legalább középfokú műszaki végzettség vagy középfokú iskolai végzettség és az OKJ szerinti középfokú műszaki szakképesítés,

        B kategóriás jogosítvány,

        Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

        A kormányzati szolgálati jogviszonyra vonatkozó összeférhetetlenségi szabályoknak való megfelelés (A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 84-85. §),

        Stabil felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office program).

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        A következő nyelvek közül bármelyik kommunikációs szintű ismerete: angol, arab, bolgár, cseh, francia, horvát, lengyel, német, olasz, orosz, román, spanyol, szerb, szlovák, szlovén, török és ukrán;

        Közigazgatási területen szerzett szakmai tapasztalat;

        Járműipari, szállítmányozási területen szerzett szakmai tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

        etikus magatartás, megbízhatóság,

        ügyfélközpontúság,

        új ismetetek gyors elsajátítása,

        önálló, szakszerű és jogszerű munkavégzés,

        problémamegoldó képesség,

        stressztűrés,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        Végzettséget igazoló okirat(ok) fénymásolata,

        Nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolata,

        Szakmai önéletrajz (a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (4) bekezdésében hivatkozott 5. melléklete alapján),

        Magyar nyelvű motivációs levél (egy oldal terjedelemben),

        Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,

        Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány vagy ennek kiállíttatására tett kötelezettségvállalási nyilatkozat.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. június 9.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt dr. Polyák Zsuzsa nyújt, a +36-1-896-5927 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium címére történő megküldésével ( , . ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: SZF/924/2017-NFM_HUM , valamint a munkakör megnevezését: közúti ellenőr (Nyíradony).         Postai úton, a pályázatnak a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium címére történő megküldésével (1011 Budapest, Fő utca 44-50. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: SZF/924/2017-NFM_HUM, valamint a munkakör megnevezését: közúti ellenőr (Nyíradony).

        Elektronikus úton dr. Polyák Zsuzsa részére a palyazat@nfm.gov.hu E-mail címen keresztül Elektronikus úton részére a E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. július 10.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A jelentkezők szűrése az önéletrajz és a motivációs levél alapján történik. A személyes meghallgatásra behívottak közül a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt a foglalkoztatott személyéről.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. május 9.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2017.05.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre