www.topjob.hu

Kulcs-operátor

  • A hirdetés 1317 napja lejárt

  A Jabil Circuit (www.jabil.com) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba a következő munkakörbe keresünk megváltozott munkaképességű munkatársat:

Feladata:

  • A termékek mechanikus elemeinek összeszerelése,
  • A termékek vizuális ellenőrzése, tesztelése,
  • Az észlelt hibák jelzése, illetve javítása,
  • Számítógépes rendszerben történő dokumentálás.

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Kiváló kézügyesség.
  • Érvényes igazolás a megváltozott munkaképességről

Előny:

  • Nyitottság több műszakos munkarend vállalására

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • Méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • Nemzetközi munkakörnyezet.

Pályázati határidő: 2014. február 10.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő