www.topjob.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 1314 napja lejárt

Az ABT Sportsline Hungary debreceni központjába

külkereskedelmi ügyintéző

munkatársat keres

Feladatok:

  • ZENEC, valamint ABT termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Meglévő és új partnerek /ügyfelek színvonalas kiszolgálása
  • Árajánlatok, jelentések készítése
  • Garanciális ügyintézés és reklamációkezelés
  • Beszerzések és logisztika segítése

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés /szakirányú középiskola, OKJ/
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Autóipari jártasság előnyt jelent, de nem feltétel
  • Pályakezdők jelentkezését  várjuk!

Előny:

  • Idegen nyelv ismeret

Amit Kínálunk:

  • Fiatal csapat nyújtotta kellemes légkör
  • Céges mobiltelefon

Fényképes önéletrajzzal jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehet,

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő