www.topjob.hu

Lakatos

  • A hirdetés 1554 napja lejárt

Nyíregyházi központú építőipari cég keres németül beszélő lakatos szakembert ausztriai munkavégzésre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • acél alapanyagok megmunkálása műszaki dokumentáció alapján
  • acélszerkezetek, egyéb fémiparban használt egyedi alkatrészek összeállítása
  • termelésben való aktív részvétel
  • egyéb lakatos és hegesztési feladatok
  • a munkaterület folyamatos tisztán tartása
  • munkavédelmi és minőségi előírások betartása
  • munkaeszközök kezelése, ellenőrzése, karbantartásukról való gondoskodás

Elvárások:

  • építőipari cégnél raktárosként eltöltött 3-5 éves munkatapasztalat
  • épület-és szerkezetlakatos szakirányú végzettség
  • mérőeszközök és szerszámgépek magasszintű ismerete
  • anyagismeret és műszaki rajzismeret
  • érvényes tűzvédelmi vizsga
  • kiváló szervezőkészség, nagy munkabírás
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló munkára való képesség
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • „B”kategóriájú vezetői engedély
  • határidők betartása, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye: WIEN (Bécs)

Fényképes önéletrajzát fizetés igény megadásával a következő e-mailon várjuk.

Helyek Borsodnádasd
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Külföld
Kategória Külföldi munka
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2013.12.03.