www.topjob.hu

Minőségbiztosítási technikus

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

A Jabil Circuit (www.jabil.com) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

Feladata:

  • Kapcsolattartás a minőségügyi mérnökkel, a műszakvezetővel és a gyártótechnikussal,
  • koordinálja a megelőző és javító intézkedések feladatainak végrehajtását,
  • aktív részvétel a minőségi problémák megoldásában és minőségfejlesztési projektekben.

Elvárásaink:

  • Érettségi,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • minőségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • csapatmunka, jó kommunikációs készség.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás,
  • technikusi végzettség,
  • vizsgálati eljárások és forrasztási ismeretek.

Amit cserébe kínálunk:

  • szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát az alábbi linkre kattintva: