www.topjob.hu

nemzetközi mobilitási osztályvezető

  • A hirdetés 183 napja lejárt

Budapesti Gazdasági Egyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

--> Oktatási Igazgatóság Mobilitási Főosztály Nemzetközi Mobilitási Osztály

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2017. október 1.-2020. szeptember 30.-ig szól.

A munkavégzés helye:

Budapest, 1149 Budapest, Buzogány utca 11-13.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

- irányítja a Nemzetközi Mobilitási Osztály működését szoros együttműködésben a Mobilitási Főosztály vezetőjével - a mobilitási programok – kiemelten az Erasmus és Stipendium Hungaricum egyetemi szintű irányítása és koordinálása - a BGE idegennyelvű képzéseiben résztvevő külföldi hallgatók támogatása, a Mobilitási Főosztály karokon dolgozó munkatársai munkájának szervezése - az intézmény képviselete meghatározott nemzetközi fórumokon (konferenciákon, nemzetközi szervezetekben, hazai és külföldi kiállításokon külföldi vendégek fogadásakor, stb.) - nemzetközi hallgatók toborzásának irányítása - Orientációs Napok és más hallgatói rendezvények szervezése, ösztöndíj pályázati lehetőségek népszerűsítése - segítségnyújtás a BGE szervezeti egységei számára a nemzetközi partnerekkel történő kapcsolatfelvételhez, nemzetközi szintű partnerkereséshez - a ki- és beutazó hallgatói, oktatói, kutatói és adminisztratív személyzeti mobilitás területének koordinálása - tevékenységéhez kapcsolódóan beszámolók, kimutatások, elemzések, készítése, adatszolgáltatás - közreműködés az egyetemi szintű szabályzatok, belső utasítások, eljárási rendek kidolgozásában, felülvizsgálatában - az adminisztrációs és informatikai rendszerek előírásoknak megfelelő működtetésének felügyelete. A próbaidő tartama: 4 hónap (új közalkalmazotti jogviszony létesítése esetén).

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény, valamint az Egyetem Foglalkoztatási Követelményrendszere, Kollektív Szerződése, és egyéb belső szabályzatai is irányadók (Cafeteria, és ÖTÉR szabályzat). rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Felsőfokú képesítés,

        Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

        magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy,

        magas szintű angol nyelvtudás,

        a vezetői beosztás ellátására megbízást az kaphat, aki az Egyetemmel közalkalmazotti jogviszonyban áll, vagy a megbízással egyidejűleg közalkalmazotti munkakörbe kinevezhető.

        MS Office programok felhasználó szintű ismerete,

        felsőoktatási gyakorlat,

        büntetlen előélet, illetve nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        legalább 1 éves vezetői tapasztalat,

        további idegen nyelv(ek) ismerete,

        felsőoktatásban szerzett, legalább 3 éves gyakorlat,

        nemzetközi kapcsolatok menedzselésében szerzett tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

        jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,,

        jó irányító és szervező készség,,

        ügyfélorientált, dinamikus személyiség,,

        konfliktuskezelő képesség,,

        rendszerszemlélet.,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        a feladatkör ellátásával kapcsolatos tervek és azok megvalósítására vonatkozó elképzelések ismertetése,

        három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány a büntetlen előélet, továbbá annak igazolására, hogy a pályázó nem áll olyan foglalkozástól eltiltás hatálya alatt, amely a közalkalmazotti jogviszony létesítését nem teszi lehetővé, vagy hatósági erkölcsi bizonyítvány hiányában az igénylést alátámasztó igazolás másolata,

        pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagát az Egyetem szervezeti és működési szabályzatában meghatározott bizottságok és testületek megismerhetik, és arról, hogy hozzájárul személyes adatainak pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez,

        a végzettséget és szakképzettséget, tudományos fokozatot, továbbá az idegennyelv-tudást tanúsító okiratok hiteles másolata, vagy az eredeti okiratról az Egyetem által készített és záradékolt egyszerű másolata,

        vezetői tapasztalatok, vezetői gyakorlat bemutatása,

        pályázati kérelem, részletes szakmai önéletrajz,

        munkahelyének megnevezése, beosztása, munkaköri besorolása,

        továbbá minden olyan irat, amelyet a pályázó fontosnak tart.

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. augusztus 31.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Budapesti Gazdasági Egyetem címére történő megküldésével (1149 Budapest, Buzogány utca 11-13. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KR/508/2017 , valamint a beosztás megnevezését: nemzetközi mobilitási osztályvezető.         Postai úton, a pályázatnak a Budapesti Gazdasági Egyetem címére történő megküldésével (1055 Budapest, Markó utca 29-31. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KR/508/2017, valamint a munkakör megnevezését: nemzetközi mobilitási osztályvezető.

és

        Elektronikus úton Dr. Rigó Attila részére a allaspalyazat@uni-bge.hu E-mail címen keresztül Elektronikus úton részére a E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A határidőn túl beérkezett pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni. Valamennyi, érvényes – a jelen felhívásban feltüntetett formai és tartalmi feltételeknek hiánytalanul megfelelő, postai/személyes és elektronikus úton határidőben érkezett – pályázat a Budapesti Gazdasági Egyetem Foglalkoztatási követelményrendszere szerint kerül elbírálására. A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálás határidejétől számított 8 napon belül kapnak írásbeli értesítést.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. szeptember 30.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

        BGE honlap - 2017. augusztus 1.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.uni-bge.hu honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. augusztus 1.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2017.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre