Norvégiai munkalehetőség autószerelők, karosszéria lakatosok, fényezők részére

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 464416
lejárt

Ország:    Norvégia (+47)

A pozíció leírása:    Angolul középfokon beszélő szakemberek jelentkezését várjuk az összes jármű kategóriához: személygépkocsikhoz, kisteherautókhoz, kamionokhoz és buszokhoz.

Feladatkör, felelősségek:    Angolul középfokon beszélő szakemberek jelentkezését várjuk az összes jármű kategóriához: személygépkocsikhoz, kisteherautókhoz, kamionokhoz és buszokhoz. ( Mercedes, VW group, Nissan, Renault, Citroen, Peugeot, KIA, Ford, Opel, Land Rover, Hyundai, Subaru, stb.)

KERESÜNK:

• Autószerelőket

• Jármű technikusokat

• Kamion és/busz szerelőket

• Karosszéria lakatosokat

• Fényezőket

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   ELVÁRÁSOK:

• Szakképzettség

• Minimum 3 év szakmai tapasztalat márkaszervizben

• Jó angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

NORVÉGIA különböző településein lévő márkaszervizekben.

Kérjük, hogy küldje el ANGOL nyelvű önéletrajzát az  e-mail címre.

Nyelvtudás:    Középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk norvégia cég, autóiparra specializálódva keres szakképzett munkaerőt. Legfontosabb ügyfélköre a gépjárműjavító iparág.

Egyéb:    VERSENYKÉPES FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

170 NOK/óra az egy hónapos próbaidő alatt, 180 NOK/óra a próbaidő letelte után,

18 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel,

37,5 órás munkahét, Teljeskörű támogatás a szállással kapcsolatban,

munkavállalási engedély,

tartózkodási engedély,

adóügyi regisztráció

EGYÉB JUTTATÁSOK:

biztosítás, fizetett szabadság, munkaruha és cipő, szerszámok, állami családi pótlék, asszisztencia az első két évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás), norvég nyelvtanfolyam (opcionális)