www.topjob.hu

Orvos-igazgató

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Kátai Gábor Kórház

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

Orvos-igazgató (magasabb vezető)

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye, 5300 Karcag, Zöldfa utca 48.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az Intézményben a pályázó szakképesítése szerinti orvosi tevékenység. A Főigazgató közvetlen irányítása mellett Intézmény orvos-igazgatói feladatainak ellátása, egészségügyi szakmai tevékenység irányítása, felügyelete, a betegellátás folyamatosságának biztosítása, szakmai összehangolása. A 43/2003. (VII.29.) rendelet 10.§ (2) bekezdésében meghatározott feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) megbeszélés szerint, illetve az ágazati jogszabályi előírások rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Egyetem, Szakorvosi szakvizsga,

        Gyakorló orvosi tevékenység: - Legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat,

        Vezetői gyakorlat: - Legalább 5 év feletti vezetői tapasztalat,

        Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

        Büntetlen előélet.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        Orvosi diploma, szakirányú szakvizsgát igazoló okirat másolata. Egészségügyi (szak)menedzser vagy egészségügyi menedzsment szakirányú továbbképzési szakon szerzett képesítés másolata. Részletes szakmai önéletrajz, vezetői program, működési nyilvántartásba vételről szóló dokumentum másolata. MOK tagságot igazoló dokumentum. 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

        Nyilatkozat a pályázati anyagba való betekintési jogról, az elbírálásban résztvevők részére. Nyilatkozat annak tudomásul vételéről, hogy az orvos igazgatói feladatok ellátása vagyonnyilatkozat kötelezettséghez kötött és hogy azt a pályázat nyertessége esetén az előírt határidőre megteszi. Nyilatkozat arról, hogy eredménytelen pályázat esetén a benyújtott pályázati anyagot a pályáztató megsemmisíti, vagy a pályázónak visszajuttatja.

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2017. július 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. április 30.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Kátai Gábor Kórház címére történő megküldésével (5300 Karcag, Zöldfa utca 48. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: I.229-7/2017. , valamint a beosztás megnevezését: Orvos-igazgató.         Postai úton, a pályázatnak a Kátai Gábor Kórház címére történő megküldésével (5300 Karcag, Zöldfa utca 48. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: I.229-7/2017., valamint a munkakör megnevezését: Orvos-igazgató.

vagy

        Elektronikus úton Nagyné László Erzsébet főigazgató részére a foigazgato.kgkorhaz@externet.hu E-mail címen keresztül Elektronikus úton részére a E-mail címen keresztül

vagy

        Személyesen: Nagyné László Erzsébet főigazgató, Jász-Nagykun-Szolnok megye, 5300 Karcag, Zöldfa utca 48. .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Személyes meghallgatás és szakmai megfelelés alapján.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. június 15.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

        Egészségügyi közlöny - 2017. március 31.

        aeek.hu - 2017. március 20.

        karcag.hu - 2017. március 20.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. március 20.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2017.03.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre