www.topjob.hu

Osztályvezető főorvos

  • A hirdetés 698 napja lejárt

Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

--> Szülészeti osztály

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, Legfeljebb 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3980 Sátoraljaújhely, Mártírok útja 9.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Szakorvosi munkakörben szülész-nőgyógyászati szakorvosi feladatok ellátása, továbbá a Szülészeti osztály szakmai tevékenységének szervezése, működésének szakmai irányítása, ellenőrzése.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) egészségügyi tevékenység végzésének egyes kérdéseiről szóló 2003. évi LXXXIV. tv. és az egyedi megállapodás Kiemelt bérezés és kiemelt ügyeleti díj , szolgálati lakást igény esetén biztosítunk. rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Egyetem, szülészet-nőgyógyászat szakvizsga,

        Szakorvosi munkakörben szerzett - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,

        Egészségügyi intézményben szerzett - Legalább 1-3 év vezetői tapasztalat,

        Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),

        Büntetlen előélet, cselekvőképesség

        Érvényes működési engedély és kamarai tagság

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        Szakmai önéletrajz

        Szakmai vezetői program

        Érvényes működési engedély és kamarai tagság érvényességét igazoló dokumentum másolata

        Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata

        Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló dokumentumok másolatban

        Írásbeli hozzájáruló nyilatkozat ahhoz, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában részt vevők megismerjék, a pályázó személyes adatait a pályázattal kapcsolatban kezeljék

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. február 17.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt dr. Kovács Lajos nyújt, a 0647/525-302 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház címére történő megküldésével (3980 Sátoraljaújhely, Mártírok útja 9. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 01-02/2017 , valamint a beosztás megnevezését: Osztályvezető főorvos.         Postai úton, a pályázatnak a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház címére történő megküldésével (3980 Sátoraljaújhely , Mártírok útja 9. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 01-02/2017, valamint a munkakör megnevezését: Osztályvezető főorvos.

        Elektronikus úton dr. Kovács Lajos, mb. főigazgató részére a titkarsag@svoek.hu E-mail címen keresztül Elektronikus úton részére a E-mail címen keresztül

        Személyesen: dr. Kovács Lajos, mb. főigazgató, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3980 Sátoraljaújhely, Mártírok útja 9. .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatokról a Főigazgató dönt, a Tagozatok és Véleményező Bizottság állásfoglalása alapján.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. február 28.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

        Egészségügyi Közlöny - 2017. január 27.

        ÁEEK honlapja - 2017. január 9.

        Munkáltató Honlapja - 2017. január 2.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Közigálláson történő publikálás ideje: 2017. január 9.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.ujhelykorhaz.hu honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. január 9.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2017.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre