www.topjob.hu

osztályvezető főorvos

  • A hirdetés 665 napja lejárt

Kanizsai Dorottya Kórház

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

--> Mikrobiológiai Laboratórium

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:

Zala megye, 8800 Nagykanizsa, Szekeres József utca 2-8.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A Mikrobiológiai osztály, a Higiénikus szolgálat, a Központi sterilizáló szakmai vezetése, vezetésével összefüggő szervezési feladatok végrehajtása és zavartalan működésének biztosítása. Feladatait munkaköri leírása tartalmazza, azokat szakmai protokollok, módszertani útmutatók alapján látja el. Gyakorolja mindazon vezetői jogokat, melyeket az intézmény Szervezeti és Működési Szabályzata, valamint a vonatkozó jogszabályok biztosítanak számára. A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyban orvosi mikrobiológia szakorvosi munkakörre és 5 évig terjedő határozott idejű vezetői megbízásra szól, 90 napos próbaidő kikötésével.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Egyetem, orvosi mikrobiológia, klinikai laboratóriumi szakorvosi szakképesítés,

        Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

        Mikrobiológia területén legalább 10 éves szakmai tapasztalat. Egészségügyi alkalmasság. Büntetlen előélet. Magyar állampolgárság. Érvényes működési nyilvántartás és kamarai tagság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        Infekciókontroll területén szerzett vezetői tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        Részletes szakmai önéletrajz, orvosi diploma és szakorvosi bizonyítvány másolata, érvényes működési nyilvántartás, MOK kamarai tagság igazolása, szakmai program a szervezeti egység vezetésére vonatkozóan, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, hozzájárulási nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázó pályázati anyagát a pályázatok elbírálásában résztvevő személyek megismerhetik.

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. február 15.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Dr. Brünner Szilveszter főigazgató nyújt, a +36/93/502-092 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Kanizsai Dorottya Kórház címére történő megküldésével (8800 Nagykanizsa, Szekeres József utca 2-8. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KDK 10-1/2017. , valamint a beosztás megnevezését: osztályvezető főorvos.         Postai úton, a pályázatnak a Kanizsai Dorottya Kórház címére történő megküldésével (8800 Nagykanizsa, Szekeres József út 2. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KDK 10-1/2017., valamint a munkakör megnevezését: osztályvezető főorvos.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázati eljárás lefolytatására a közalkalmazottak jogállásáról szóló XXXIII. törvényben, a 356/2008. (XII.31.) Korm. rendeletben foglaltak alapján történik.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. február 28.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

        Egészségügyi Közlöny - várható megjelenés 2017. január 27.

        www.aeek.hu - 2017. január 15.

        www.nkkorhaz.hu - 2017. január 15.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Kiemelt bérezés, megegyezés szerint. Az állás a pályázat elbírálása és a szakmai kollégium véleményezése után tölthető be.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.nkkorhaz.hu honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. január 16.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Zala
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2017.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre