www.topjob.hu

osztályvezető

  • A hirdetés 873 napja lejárt

Debreceni Egyetem Kancellária Informatikai Szolgáltató Központ Alkalmazás és Rendszermenedzsment Osztály

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2015.08.01-jétől - 2018.07.31-ig szól.

A munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye, 4028 Debrecen, Kassai út 26.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az Alkalmazás és Rendszermenedzsment Osztály munkájának szervezése, irányítása, koordinálása, ellenőrzése. Egészségügyi alkalmazások (rendszerek) működésének támogatása, javaslattétel integrációkra, fejlesztésekre. Gazdasági informatikai alkalmazások (rendszerek) működésének támogatása, fejlesztése, javaslattétel integrációkra, fejlesztésekre. Vezetői Információs rendszer működtetésének támogatása. Ügyviteli és Dokumentum menedzsment feladatok. WEB lap és portál konszolidációk, fejlesztések. Egyetemi E-learning konszolidációk, fejlesztések. Szoftver licenszek menedzsmentje. Informatikai rendszer projektek tervezése, vezetése és lebonyolítása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

§         Főiskola,

§         számítástechnikai szakmérnöki szakirány. Legalább 10 év felsőoktatási környezetben szerzett informatikai szakmai tapasztalat, adatbázis kezelési ismeretek, linux és Windows szerver üzemeltetési tapasztalat, szoftver licensz menedzsmenttel kapcsolatos tevékenység. Heterogén rendszerek integrációjában szerzett tapasztalat. Ticketing rendszer ismerete, szoftver rendszerek tesztelésében, bevezetésében szerzett tapasztalat.

§         Működés-folytonosság biztonságának növelésének kidolgozásában, eszközök meghatározásában, beszerzésben, beüzemelésben szerzett tapasztalat. Gazdaságinformatikai rendszer fejlesztési javaslatainak kidolgozásában (hardver és szoftver menedzsment) szerzett tapasztalat. Monitorozó rendszer kiépítésében, felügyeletében szerzett tapasztalat, SAP BW, Vezetői Információs rendszer üzemeltetésében, különböző forrásadatok töltésében szerzett tapasztalat. Rendszerszemléletű gondolkodás.

§         Büntetlen előélet. Vezetői beosztás ellátására megbízást az kaphat, aki a Debreceni Egyetem alkalmazásában áll.

Elvárt kompetenciák:

§         Kiváló szintű kommunikációs és problémamegoldó készség,kreativitás,rendszerszemlélet, empátiakészség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

§         A pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó: munkahelyének megnevezését, beosztását, munkakörét, iskolai végzettségét, szakképzettségét. A pályázathoz mellékelni kell: részletes szakmai önéletrajzot, iskolai végzettséget, szakmai végzettséget, igazoló okirat másolatát, nyilatkozatot arról, hogy a pályázó hozzájárul ahhoz, hogy pályázati anyagát a vonatkozó jogszabályok és a Debreceni Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzata szerint erre jogosult bizottságok, testületek és személyek megismerjék.

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2015. augusztus 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2015. június 28.

A pályázatok benyújtásának módja:

§         Postai úton, a pályázatnak a Debreceni Egyetem Kancellária Informatikai Szolgáltató Központ Alkalmazás és Rendszermenedzsment Osztály címére történő megküldésével (4028 Debrecen, Kassai út 26. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KCHR/6687/2015. , valamint a beosztás megnevezését: osztályvezető. §         Postai úton, a pályázatnak a Debreceni Egyetem Kancellária Informatikai Szolgáltató Központ Alkalmazás és Rendszermenedzsment Osztály címére történő megküldésével (4032 Debrecen, Egyetem tér 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: KCHR/6687/2015., valamint a munkakör megnevezését: osztályvezető.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Rangsorolást követően a munkáltatói jogkör gyakorlója dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2015. július 31.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

§         www.unideb.hu - 2015. május 29.

§         www.gf.unideb.hu - 2015. május 29.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2015. május 29.

A pályázati kiírás közzétevője a Nemzeti Közigazgatási Intézet (NKI). A pályázati kiírás a munkáltató által az NKI részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.