www.topjob.hu

Pályázati asszisztens

  • A hirdetés 1344 napja lejárt

Debreceni ital nagykereskedés keres 1 fő munkavállalót a következő munkakörbe:

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. 3 éves (önálló) pályázati adminisztrációban való jártasság
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, precíz és fókuszált munkavégzés
  • Megbízható, terhelhető személyiség, magas stressz-tűrő képességgel
  • B típusú jogosítvány

 Feladata:

  • A projektek pénzügyi, gazdasági adminisztrációja
  • Az előírásoknak (saját és forrásfinanszírozáshoz kapcsolódó) megfelelő nyilvántartás vezetésének felügyelete
  • Projekt dokumentációk precíz vezetése
  • Partnerekkel, projektvezetővel történő kapcsolattartás
  • A vonatkozó adminisztrációs feladatok ellátása

Munkába lépés: 2014.01.01

Fényképes szakmai önéletrajzokat, nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő