www.topjob.hu

Pénzügyi és HR asszisztens

  • A hirdetés 1315 napja lejárt

Személyzeti tanácsadó cég gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó partnercége számára munkatársat keres Miskolc területére, az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • gazdasági statisztikák elkészítése, beküldése
  • számlák kiállítása
  • idő és szabadság nyilvántartás
  • be és kilépési papírok intézése, postázása
  • munkaszerződések előkészítése egyeztetése a cégjogásszal
  • munkaerő toborzás (álláshirdetések intézése, ha szükséges a jelöltek első körös szűrése)
  • bérszámfejtési feladások lekönyvelése, egyeztetése a bérszámfejtő céggel
  • HR folyamatok folyamatos fejlesztése
  • képzések előkészítése, megvalósítása
  • teljesítményértékelési rendszer kidolgozása és bevezetése
  • pályázatok HR területre vonatkozó részének biztosítása, megvalósításban részvétel
  • munkaügyi és munkavédelmi dokumentációk naprakész vezetése
  • munkatársak tájékoztatása személyügyi kérdésekben
  • kimutatások készítése (létszám adatok, bérköltség) a vállalatvezetés felé
  • aktív részvétel a vállalat üzleti tervének emberi erőforrás tervezésében
  • egyéb ad-hoc jellegű gazdasági feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • közgazdasági felsőfokú végzettség (preferáltan HR végzettség)
  • táblázatkezelő (Excel) és szövegszerkesztő (Word) felhasználói szintű kezelése
  • határozott fellépés
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó probléma-megoldó képesség
  • megbízható, precíz, önálló proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kedvező szakmai továbbfejlődés
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • fiatal, lendületes csapat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzát és motivációs levelét, bruttó bérigény megjelölésével, „Pénzügyi és HR asszisztens” jeligére 2014.04.14-ig az alábbi email címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő