www.topjob.hu

Pénzügyi koordinátor

  • A hirdetés 1289 napja lejárt

Debreceni ital nagykereskedéshez keresünk 1 fő munkavállalót a következő munkakörbe:

Feladata:

  • 7 fős csoport szakmai irányítása
  • költségelemzés, kontrolling feladatok
  • forgalmi kimutatások készítése,
  • számlázás, pénztári teendők, készletnyilvántartások

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év kereskedelmi területen eltöltött pénzügyi gyakorlat (önálló, nem iskolai szakmai gyakorlat)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • törvényi, jogszabályi háttér ismerete

Fényképes szakmai önéletrajzokat kérünk nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő