www.topjob.hu

Pénzügyi vezető

  • A hirdetés 1292 napja lejárt

 Kelet-Magyarország és Nyugat-Románia piacvezető nyílászáró- és bútorvasalat kereskedése,

a

debreceni központjába

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • Önállóan működteti és folyamatosan fejleszti a cég pénzügyi rendszerét (számlázás, kintlévőség kezelés, szállítói számlák, fizetések, banki utalások, könyvelés előkészítés, pénzügyi jelentések, stb.)
  • Projektek, beruházások, és más gazdasági döntések előkészítése
  • Kapcsolattartás a bankokkal, hatóságokkal és külső könyvelőirodával
  • Beosztottai szakmai támogatása és motiválása
  • A havi zárások levezetése, éves beszámoló elkészítésében való részvétel
  • A cég riporting, controlling rendszerének működtetése és fejlesztése
  • Éves költségvetések elkészítése
  • Havi eredmény kimutatás összeállítása
  • Részvétel a vezető információs rendszer folyamatos fejlesztésében

 Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tapasztalat 3-4 fős csapat irányításában
  • Önállóság, rendszerszemlélet, pro aktivitás, terhelhetőség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Integrált ügyviteli rendszer ismeret (SAP Business One előny)

Előny:

  • Angol nyelv ismerete
  • SAP, SBO vállalat irányítási rendszer ismerete

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát pozíció megjelöléssel a lenti email címre.

 e-mail címre. Az önéletrajzban kérjük, tüntesse fel bérigényét!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő