www.topjob.hu

szociális mentálhigiénés munkatárs

  • A hirdetés 486 napja lejárt

Veszprém Megyei Idősek Otthonainak Egyesített Szociális Intézménye - Pápakovácsi

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

Veszprém Megyei Idősek Otthonainak Egyesített Szociális Intézménye
--> 2. számú telephely Külsővat

részlegvezető

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 5 év -ig szól.

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, 9532 Külsővat , Béri Balogh Á. utca 1.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A részlegvezető feladata a telephely szakszerű, törvényes és takarékos működtetése, döntéshozatal minden olyan ügyben, melyet jogszabály nem utal más hatáskörbe. • tervezi, szervezi és irányítja a telephelyen a szakmai egységek működését, koordinálja a munkamegosztást • biztosítja a korszerű, magas színvonalú gondozás megvalósítását • alapmunkaköre mellett a telephely-intézmény mentálhigiénés csoportvezetői feladatait is ellátja • munkáját közvetlenül az intézményvezető irányításával végzi

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Főiskola, szociális munkás, szociálpedagógus,

        szociális területen szerzett gyakorlat - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,

        Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

        B kategóriás jogosítvány,

        büntetlen előélet

        cselekvőképesség

        magyar állampolgárság

        nem áll a foglalkoztatástól való eltiltás alatt

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        Egyetem, szociális munkás, szociálpolitikus ,

        Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás,

        vezetői - Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat,

        pályázatírás területén szerzett gyakorlat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        az álláshely betöltéséhez szükséges iskolai végzettséget és szakképesítést igazoló okmányok másolata

        3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány másolata, ( A közalkalmazotti jogviszonyt létesíteni szándékozó személy hatósági bizonyítvánnyal igazolja, hogy büntetlen előéletű, továbbá, hogy nem áll a KJT 20 §-a (2) d) pontja szerinti büntetőeljárás hatálya alatt)

        fényképpel ellátott szakmai önéletrajz

        a telephely vezetésére vonatkozó program, amely tartalmazza a szakmai helyzetelemzésre épülő fejlesztési elképzeléseket

        nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a teljes pályázati anyagának sokszorosításához, harmadik személlyel történő megismertetéséhez

        nyilatkozat arról, hogy nem áll cselekvőképességet érintő gondnokság alatt

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2017. május 7. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. április 20.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Radics Lajosné nyújt, a 0689351001 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Veszprém Megyei Idősek Otthonainak Egyesített Szociális Intézménye - Pápakovácsi címére történő megküldésével (8596 Pápakovácsi, Attyapuszta 4. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 46/484-1/2017 , valamint a beosztás megnevezését: szociális mentálhigiénés munkatárs .         Postai úton, a pályázatnak a Veszprém Megyei Idősek Otthonainak Egyesített Szociális Intézménye - Pápakovácsi címére történő megküldésével (8596 Pápakovácsi, Attyapuszta - 4. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 46/484-1/2017, valamint a munkakör megnevezését: szociális mentálhigiénés munkatárs .

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvénynek a szociális, valamint a gyermekjóléti és gyermekvédelmi ágazatban történő végrehajtásáról A 257/2000. (XII.26.) Korm. rendelet 1/A 0 (13) bekezdése értelmében a pályázati eljárást a pályázat benyújtási határidejét követő 60 napon belül le kell folytatni, eredményéről valamennyi pályázót írásban értesíteni kell. A pályázati bíráló bizottság a pályázati feltételeknek nem megfelelt pályázókat nem hallgatja meg.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. április 28.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

        www.iopkov.hu - 2017. március 29.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Személyes meghallgatásra, valamint a szakmai ismereteket is felmérő elbeszélgetésre kizárólag azok kerülnek behívásra, akik a pályázat részeként megjelölt iratokat – pályázati határidőn belül – hiánytalanul benyújtják és meghallgatásukat a bíráló bizottság szükségesnek ítéli. A kinevezésről a bizottság javaslata alapján az intézményvezető dönt, fenntartva azt a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelennek minősítse.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.iopkov.hu honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2017. március 29.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2017.03.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre