www.topjob.hu

Termelési operátor

  • A hirdetés 1347 napja lejárt

Debreceni székhelyű Holland tulajdonú, turbinaalkatrészeket gyártó multinacionális cég gyakorlattal rendelkező

munkatársat keres.

Elvárások:

  • Fémipari  végzettség
  •  Lemezalakításban való jártasság, gyakorlat
  • 2- 3 éves fémipari  tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kézügyesség szükséges
  • Rajzok, munkautasítások olvasása és értelmezése, egyszerű gépek és kézi mérőműszerek használatának képessége
  • Számítógépes alapismeretek

Előny:

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezetben való fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  •  Igényes és érdekes munka, dinamikus csapat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre.

 A céggel kapcsolatos további információ: www.sulzer.com

Helyek Debrecen
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő