www.topjob.hu

Területi Képviselő

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

Fagyasztott élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó vállalat

kollégát keres az alábbi régióba:

Bécs

Feladatok:

  • Termékeink aktív értékesítése
  • Meglévő, aktív vendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása és megnyerése
  • Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése
  • A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
  • A cég hatékony képviselete

Elvárások a pályázótól:

  • Tárgyalóképes, felsőfokú, aktív német nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat, erős értékesítési beállítottság
  • Érdeklődés a gasztronómia iránt
  • Határozott kommunikáció, prezentációs készség német nyelven
  • Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, szavahihetőség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Vendéglátó ipari, cukrász, vagy kereskedelmi területen szerzett végzettség
  • Értékesítési folyamatok ismerete
  • Vendéglátásban szerzett képviselői tapasztalat
  • Bécsi helyismeret, osztrák nyelvterületen való munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelemcsomag
  • Céges telefon, táblagép
  • Céges autó a munkavégzéshez
  • Önálló munkavégzés
  • Vállalkozói, vagy munkavállalói státuszban történő foglalkoztatás egyaránt lehetséges

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő