www.topjob.hu

Toborzási asszisztens / specialista

  • A hirdetés 1266 napja lejárt

Feladatok:

  • HR tanácsadók munkájának napi szintű támogatása
  • Álláshirdetések kezelése (elkészítése és megjelenítése)
  • Önéletrajzok szűrése
  • Interjú időpontok egyeztetése
  • Jelöltekkel való kommunikáció
  • Jelölt adatbázis kezelése
  • Toborzással kapcsolatos naprakész kimutatások vezetése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség / érdeklődés
  • HR területen való jártasság / érdeklődés a terület íránt
  • Magas szintű magabiztos számítógépes ismeretek
  • Német nyelv magas szintű ismerete (tárgyalási szintű kommunikáció)
  • Angol nyelvtudás legalább középfokú szinten
  • Nyitott, proaktív, talpraestt és határozott személyiség
  • Magas  szintű együttműködési és kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő