www.topjob.hu

Training specialista

  • A hirdetés 1081 napja lejárt

A Jabil Circuit (www.jabil.com) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

Training specialista I

Feladata:

  • Web alapú oktatási rendszer (LMS) működtetésével járó adminisztratív feladatok ellátása,
  • oktatási anyagok készítése, szerkesztése,
  • riportok, statisztikák készítése
  • külső/belső képzések szervezésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • szakmai gyakorlat szervezésével kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • pontosság, precizitás,
  • jó kommunikációs képesség,
  • jó szervező- és problémamegoldó készség.

Előnyt jelent:

  •  Felsőfokú végzettség,
  •  hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amennyiben hirtedésünk felkeltette figyelmét, érjük, juttassa el jelentkezését a tis_allas@jabil.com címre, a megpályázott munkakör megjelölésével.