Álláskeresés:

Találatok száma 2 állás

Iratkozzon fel állásértesítőre

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS

Pest, Budapest, Budapest Work4you Hungary Recruitment Agency
Az álláshirdetés 4 napja lett aktiválva
Work4you Hungary Recruitment Agency
Pest, Budapest, Budapest

Klinikai kísérleti kutató intézet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS Az álláshoz tartozó elvárások: Kísérletes / kutató laboratóriumi módszertani ismeretek Középfokú angol nyelvtudás MS Office (különösen Excel, Word) ismeret Az állás betöltéséhez előnyt jelent...

  • Mentés
  •  Továbbküldés

Laboráns

Debrecen, Hajdú-Bihar TEVA Gyógyszergyár Zrt.
TEVA Gyógyszergyár Zrt.
Debrecen, Hajdú-Bihar

Feladatok: Minőségellenőrzési vizsgálatok elvégzése; A vizsgálatokhoz használt vegyszerek, műszerek, laboreszközök kezelése; A vizsgálatok dokumentálása. Elvárásaink: Vegyésztechnikusi végzettség Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek; Jó kommunikációs készség, csoportmunkára való alkalmasság; Precíz, pontos munkavégzés. Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása...

  • Mentés

Eredmények szűrése