www.topjob.hu

Tudományos Titkár

  • A hirdetés 1872 napja lejárt

Molekuláris és mikrobiológiai kutatás-fejlesztéssel foglalkozó vállalkozás munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • pályázatok végrehajtásának nyomonkövetése
  • közreműködés pályázatok írásában
  • a szakmai adminisztráció végzése
  • az üzletág működéséért felelős vezérigazgató-helyettes munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • természettudományos felsőfokú végzettség
  • angol nyelv tárgyalásszintű ismerete
  • MS Office felhasználói ismerete

A molekuláris és/vagy mikrobiológában való jártasság előnyt jelent, de nem feltétel.

Munkavégzés helye: Pécs

Bérezés: megegyezés szerint

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, és motivációs levelét a lenti e-mail címre várjuk.

További információ ugyanezen az e-mail címen kérhető.

A jelentkezési határidő 2012. május 1.

A jelentkezések elbírálása folyamatosan történik!

Helyek Pécs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő